Airsoft

 
 
 

Infolinka: +421 917 961 386 (Po - Pá 7:00 - 16:00)

 
 
Trhák dne
15.02.2020Do konce zbývá ještě:
 
 
 
 

Co říká evropský parlament na airsoftové zbraně?

Pátek, 27 května 2016

Někteří z vás možná vědí, že EAA - Evropská Airsoftová Asociace intervenuje v Evropské unii za to, aby airsoftové zbraně nebyly klasifikovány jako standardní palné zbraně. Poslední zprávy hovoří o tom, že situace se vyvíjí pozitivně, ale nátlak přetrvává. Jde o to, že navrhovaná změna bude muset být nejprve schválena. Od listopadu loňského roku EU zvažuje změnu směrnic o palných zbraních, která by zvláště vymezila repliky - i airsoftové zbraně, které by byly považovány za skutečné palné zbraně. Tato změna se má týkat i těch zbraní, které vzhledem připomínají vojenské.

Výsledkem přijetí takového zákona by bylo, že drtivá většina airsoftových zbraní by byla touto změnou zakázána na veřejné užívání. Těch pár druhů zbraní, které by omezené nebyly, by bylo velmi obtížné získat - musely by být registrovány. Autoři tohoto návrhu by tak v podstatě vymazaly airsoft ze zemí EU - což by byl pro fanoušky aisoftu hotový armageddon.
 

Airsoft

 

 

Celý článek...
 

Údržba airsoftové zbraně

Čtvrtek, 30 ledna 2020

Ak ste fanúšikom airsoftu, určite máte doma minimálne jednu airsoftovú zbraň. Pravda, nie je to najlacnejšia záležitosť, a ak chcete aby fungovala na 100% a v najťažších chvíľach vás nenechala v štichu, nezasekávala sa, musíte sa o ňu dôkladne starať. Presne tak, ako o auto, motorku či čokoľvek iné. Údržba jednoducho určuje životnosť zbrane, jej kvalitu a spoľahlivosť.

Celý článek...
 

ZÁRUKA A AIRSOFT ZBRANE

Čtvrtek, 27 září 2018

airsoft-zbraneV ponuke rôznych predajcov nájdete airsoft zbrane schovávané za pojem "dekorácia" za účelom, aby nemuseli poskytovať na takéto zbrane riadnu dvojročnú záruku, pričom sa odvolávajú na "životnosť". De facto Vám teda predávajú funkčnú airsoft zbraň, ale de jure Vám predávajú nefunkčnú dekoráciu. Ako to teda je?

Celý článek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze