Velkoobchod

 
 
 

Infolinka: +421 917 961 386 (Po - Pá 7:00 - 16:00)

 
 
Trhák dne
20.04.2020Do konce zbývá ještě:
 
 
Reklamné okno
 
 
 
Úvod > Velkoobchod
 
Důležité informace
 
 

Velkoobchodní prodej

Pro velkoobchodní registraci je třeba postupovat podle uvedených podmínek: 
 
V první řadě je nutné, abyste se na naší stránce zaregistrovali prostřednictvím formuláře jako 'podnikatel - firma'. 
Další podmínkou registrace obchodníka a nákup za velkoobchodní ceny, je zaslání kopie Výpisu z obchodního rejstříku, resp. živnostenského listu, osvědčení o registraci DIČ (pokud jste plátcem DPH), zbrojní licenci (při nákupu zbraní a střeliva). 
 
Uvedené dokumenty a uživatelské jméno zákazníka (je nutné pro vyhledávání obchodníka v našem systému) prosíme zaslat emailem na naši emailovou adresu info@afg.sk 
 
Po obdržení uvedených dokumentů a jejich následném ověření pravosti bude vaše registrace schválena a následně se ceny na e-shopu změní na velkoobchodní. Nákup můžete samozřejmě provádět i telefonicky případně emailem. 
 
Doprava a platby 
 
Velkoobchodní objednávky posíláme prostřednictvím zásielkovej služby. Ceny poštovného su zobrazené v kolónke ceny dopravy http://www.afg-obrana.cz/ceny-dopravy/. Expedice zboží je každý pracovní den do 13:00. Přijaté objednávky, které přijdou po uvedené hodině, budou vybaveny následující pracovní den. Zásilková služba dopravuje zásilky do 4-6 dní. 
 
Slevy pro příslušníky policejního sboru 
 
Dále nabízíme výrazné slevy pro příslušníky policejního sboru, pro městské a obecní policie a pro příslušníky ozbrojených sil České republiky. 
 
V případě jakýchkoliv dotazů se na nás obraťte prostřednictvím našich kontaktů:
 
Infolinka: +421 917 961 386
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze