Prodej zbraní a střeliva - army a military shop AFG-OBRANA.CZ

 
 
 

Infolinka: 0917 961 386 (Po - Pá 9:00 - 16:00, So 9:00 - 12:00)

 
 
Trhák dne
26.12.2017Do konce zbývá ještě:
 
 
 
Úvod > O nás > Prodej zbraní a střeliva - army a military shop AFG-OBRANA.CZ
 

Prodej zbraní a střeliva - army a military shop AFG-OBRANA.CZ

Zbraně a prodej zbraní - náš army shop nabízí:

Vítejte v internetovém army shopu  www.afg-obrana.cz společnosti  AFG SECURITY-CORPORATION, s.r.o.! V naší nabídce internetového prodeje se nacházejí zbraně, které lze volně prodávat přes internet, ale i zbraně, na které je nutné vlastnit zbrojní průkaz. Při zbraních, na jejichž vlastnictví je nutný zbrojní průkaz si můžete udělat kvazi předobjednávku prostřednictvím internetu a samotný prodej zbraní se zrealizuje až osobně v naší prodejně zbraně - střelivo.

Prostřednictvím internetu vám však víme prodat všechny zbraně kategorie D, protože podle platné legislativy je možné na dálku uzavírat smlouvu pouze pro zbraně této kategorie a součásti těchto zbraní, resp. pro střelivo určené pouze pro zbraně kategorie D. U ostatních kategorií  je možné realizovat prodej zbraní pouze osobně  v prodejně a na základě předloženého zbrojního průkazu.

Při zbraních kategorie D je nabídka našeho army shopu stejně bohatá jako u zbraních ostatních kategorií. V naší nabídce tak naleznete jeden z nejširších sortimentů volně prodejných zbraní z této kategorie. Jedná se o zbraně jako: plynové zbraně a střelivo, luky, kuše, vzduchovky, airsoftové zbraně, pistole nebo revolvery.

Náš army shop  rovněž nabízí i prostředky na sebeobranu. Jedná se o prostředky jako paralyzér, teleskopický obušek, obranný sprej, boxer a další produkty určené na sebeobranu a ochranu před útočníkem celkově. Při těchto obranných prostředcích z našeho army shopu nepotřebujete zbrojní průkaz. Stejně jsou charakteristické snadnou manipulací, obsluhou a dlouhou životností.

Army shop AFG

Naše dlouholeté působení na trhu je zárukou kvality a vaší spokojenosti. Na slovenském trhu působíme již více než 18 let, za toto období jsme v našem army shopu obsloužili velké množství zákazníků. Díky jejich připomínkám a požadavkům jsme se snažili naše služby co nejvíce přiblížit požadavkům zákazníků. Díky tomu se náš army shop řadí k nejznámějším a nejkvalitnějším na Slovensku nejen na prodej zbraní, ale i ostatního military vybavení.

Při nabídce zbraní má náš army shop výjimečné postavení i co se týče výhradního zastoupení pro několik značky. Army shop AFG je tedy výhradním zástupcem pro prodej zbraní některých značek nebo máme exkluzivní zastoupení na území Slovenska. Jedná se o výrobce zbraní, taktických pomůcek a dalšího armádního vybavení jako například Euro Security ProductsJGS Trade s.r.o. nebo GuneXpert. Při všech těchto výrobců se zabýváme i maloobchodním, i velkoobchodním prodejem.

Kromě výhradního zastoupení na slovenském trhu má army shop AFG v nabídce zbraně a další produkty značek jako například Ekol, Zoraki, Umarex, Uzi, Gamo, Česká Zbrojovka, Hatasan - Ranger, Alfa - Proj a jiné.

Army shop AFG nabízí i novinky a zajímavosti

To, čím je army shop AFG kromě prodeje zbraní zajímavý a výjimečný, je nabídka ostatních produktů. V našem army shopu kromě ostrých zbraní najdete i zmíněné zbraně pro sportovní účely jako jsou airsoftové nebo plynové zbraně, prostředky na sebeobranu a taktické vybavení. Případně i luky a kuše, které jsou stejně kvalitním sportovním nářadím.

Kromě této nabídky vyniká náš army shop i nabídkou expanzních zbraní. Jde o odborně znehodnoceny ostré zbraně, které takto spadají do kategorie D. Při nabídce expanzních zbraní se v našem army shopu můžete setkat i s historickými zbraněmi, případně novinkami nebo zajímavostmi.

V případě, že byste v naší aktuální nabídce nenašli sortiment, který hledáte, tak nás neváhejte kontaktovat. Snahou našeho army shopu je maximální spokojenost zákazníka. Proto vyvineme maximální úsilí v získání zbraně nebo jiného sortimentu pro naše zákazníky. Těšíme se na Vás.

 

Ivan Kočiš

Dobrý večer.
Mám dotaz ohledně zbraně cz vz.50.
Je možno ji koupit za 1100,-Kč?
S pozdravem
Děkuji,I.K.

...

AFG

Dobrý deň,
máte na mysli guľovú pištoľ?

...

Rafal

Czy posiadacie sklep stacjonarny,jeżeli tak to proszę o adres
Pozdrawiam
Rafał

...

juan carlos morenq dillana

hola.porfavor quisiera saver si puedo comprar municion de fogueo calibre 22 long,y si la enviais ha españa y la mejor forma de pago,para hacer la compra en los prosimos dias.Gracias,un saludo

...

Witold Sapiński

Dlaczego nie wysyłacie czarnego prochu do Polski

...

Denemark

Dobrý den.Chtěl bych Vás požádat o sehnání bubínku na Zoraki 6mm flobert.Nejspíše to asi ale nebude možné . Děkuji za odpověd a vynaloženou snahu.Denemark.

...

AFG.sk

Dobrý deň,

kontaktujte nás prosím na emaily eshop@afg.sk.

...

GRZEGORZ SZCZĘSNY

Proszę o nr paczki . Kiedy mogę się spodziewać kuriera ? Dziękuję. Nr.zamówienia 211304708

...

Suherman

If I could buy the gun blank from Indonesia.? Thanks

...

Suherman

can it be send to Indonesia.? Thanks

...

AFG.sk

Unfortunatelly, no.

...

Roman Sukič

prosím vás, chcem sa opýtať ná náboje do zbrane Flobert Zoraki 45 šesť milimetrov či je možné kúpiť u vás špicaté náboje bez zbrojného preukazu Ďakujem sa odpoveď

...

AFG.sk

Dobrý deň,
tieto špicaté náboje kal. 22/6 mm si môžete kúpiť bez ZP:
- https://www.afg.sk/strelivo-flobertky/flobertkovy-naboj-rws-6-mm-me-150ks-spicate/

...

...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze