Prodej zbraní a střeliva - army a military shop AFG-OBRANA.CZ

 
 
 

Infolinka: 0917 961 386 (Po - Pá 9:00 - 16:00, So 9:00 - 12:00)

 
 
Trhák dne
12.12.2017Do konce zbývá ještě:
 
 
 
Úvod > O nás > Prodej zbraní a střeliva - army a military shop AFG-OBRANA.CZ
 
 
 

Prodej zbraní a střeliva - army a military shop AFG-OBRANA.CZ

Zbraně a prodej zbraní - náš army shop nabízí:

Vítejte v internetovém army shopu  www.afg-obrana.cz společnosti  AFG SECURITY-CORPORATION, s.r.o.! V naší nabídce internetového prodeje se nacházejí zbraně, které lze volně prodávat přes internet, ale i zbraně, na které je nutné vlastnit zbrojní průkaz. Při zbraních, na jejichž vlastnictví je nutný zbrojní průkaz si můžete udělat kvazi předobjednávku prostřednictvím internetu a samotný prodej zbraní se zrealizuje až osobně v naší prodejně zbraně - střelivo.

Prostřednictvím internetu vám však víme prodat všechny zbraně kategorie D, protože podle platné legislativy je možné na dálku uzavírat smlouvu pouze pro zbraně této kategorie a součásti těchto zbraní, resp. pro střelivo určené pouze pro zbraně kategorie D. U ostatních kategorií  je možné realizovat prodej zbraní pouze osobně  v prodejně a na základě předloženého zbrojního průkazu.

Při zbraních kategorie D je nabídka našeho army shopu stejně bohatá jako u zbraních ostatních kategorií. V naší nabídce tak naleznete jeden z nejširších sortimentů volně prodejných zbraní z této kategorie. Jedná se o zbraně jako: plynové zbraně a střelivo, luky, kuše, vzduchovky, airsoftové zbraně, pistole nebo revolvery.

Náš army shop  rovněž nabízí i prostředky na sebeobranu. Jedná se o prostředky jako paralyzér, teleskopický obušek, obranný sprej, boxer a další produkty určené na sebeobranu a ochranu před útočníkem celkově. Při těchto obranných prostředcích z našeho army shopu nepotřebujete zbrojní průkaz. Stejně jsou charakteristické snadnou manipulací, obsluhou a dlouhou životností.

Army shop AFG

Naše dlouholeté působení na trhu je zárukou kvality a vaší spokojenosti. Na slovenském trhu působíme již více než 18 let, za toto období jsme v našem army shopu obsloužili velké množství zákazníků. Díky jejich připomínkám a požadavkům jsme se snažili naše služby co nejvíce přiblížit požadavkům zákazníků. Díky tomu se náš army shop řadí k nejznámějším a nejkvalitnějším na Slovensku nejen na prodej zbraní, ale i ostatního military vybavení.

Při nabídce zbraní má náš army shop výjimečné postavení i co se týče výhradního zastoupení pro několik značky. Army shop AFG je tedy výhradním zástupcem pro prodej zbraní některých značek nebo máme exkluzivní zastoupení na území Slovenska. Jedná se o výrobce zbraní, taktických pomůcek a dalšího armádního vybavení jako například Euro Security ProductsJGS Trade s.r.o. nebo GuneXpert. Při všech těchto výrobců se zabýváme i maloobchodním, i velkoobchodním prodejem.

Kromě výhradního zastoupení na slovenském trhu má army shop AFG v nabídce zbraně a další produkty značek jako například Ekol, Zoraki, Umarex, Uzi, Gamo, Česká Zbrojovka, Hatasan - Ranger, Alfa - Proj a jiné.

Army shop AFG nabízí i novinky a zajímavosti

To, čím je army shop AFG kromě prodeje zbraní zajímavý a výjimečný, je nabídka ostatních produktů. V našem army shopu kromě ostrých zbraní najdete i zmíněné zbraně pro sportovní účely jako jsou airsoftové nebo plynové zbraně, prostředky na sebeobranu a taktické vybavení. Případně i luky a kuše, které jsou stejně kvalitním sportovním nářadím.

Kromě této nabídky vyniká náš army shop i nabídkou expanzních zbraní. Jde o odborně znehodnoceny ostré zbraně, které takto spadají do kategorie D. Při nabídce expanzních zbraní se v našem army shopu můžete setkat i s historickými zbraněmi, případně novinkami nebo zajímavostmi.

V případě, že byste v naší aktuální nabídce nenašli sortiment, který hledáte, tak nás neváhejte kontaktovat. Snahou našeho army shopu je maximální spokojenost zákazníka. Proto vyvineme maximální úsilí v získání zbraně nebo jiného sortimentu pro naše zákazníky. Těšíme se na Vás.

 

Ivan Kočiš

Dobrý večer.
Mám dotaz ohledně zbraně cz vz.50.
Je možno ji koupit za 1100,-Kč?
S pozdravem
Děkuji,I.K.

...

AFG

Dobrý deň,
máte na mysli guľovú pištoľ?

...

Rafal

Czy posiadacie sklep stacjonarny,jeżeli tak to proszę o adres
Pozdrawiam
Rafał

...

juan carlos morenq dillana

hola.porfavor quisiera saver si puedo comprar municion de fogueo calibre 22 long,y si la enviais ha españa y la mejor forma de pago,para hacer la compra en los prosimos dias.Gracias,un saludo

...

Witold Sapiński

Dlaczego nie wysyłacie czarnego prochu do Polski

...

Denemark

Dobrý den.Chtěl bych Vás požádat o sehnání bubínku na Zoraki 6mm flobert.Nejspíše to asi ale nebude možné . Děkuji za odpověd a vynaloženou snahu.Denemark.

...

AFG.sk

Dobrý deň,

kontaktujte nás prosím na emaily eshop@afg.sk.

...

GRZEGORZ SZCZĘSNY

Proszę o nr paczki . Kiedy mogę się spodziewać kuriera ? Dziękuję. Nr.zamówienia 211304708

...

Suherman

If I could buy the gun blank from Indonesia.? Thanks

...

...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze