Brokovnice Norinco Winchester 1887, Lever Action, kal.12/70 - Zbraně a střelivo | AFG.sk - army, military shop

 
 
 

Infolinka: +421 917 961 386 (Po - Pá 7:00 - 16:00)

 
 
Trhák dne
31.01.2020Do konce zbývá ještě:
 
 
Prečo nakúpiť u nás?

darčeky k nákupui

Dárek k nákupu

 

Vernostný program

Věrnostní program

 

Zľavový kupón

Slevový kupón

Zaregistrujte sa a získajte zľavu 5%

Máte otázky

Máte otázky?

Neváhejte nás kontaktovat

 
 
 
Zbraně > Střelné zbraně > Brokovnice > Brokovnice Norinco Winchester 1887, Lever Action, cal. 12/70
 
Doprava a platba

Prodavajíci poskytuje několik možností placení a to placení predem. Vámi objednané produkty budou doručeny službou Geis. Snažíme se, aby i poštovné bylo pro Vás co nejvýhodnější. Poštovné je účtováno podle hodnoty Vaší objednávky a způsobu platby   

  • cena poštovného (při platbě předem) do následujících zemí Česká republika od 0-5 kg je 220 CZK s DPH. 
  • cena poštovného ( při platbě předem) do následujících zemí Česká republika od 5,01-15 kg je 199 CZK s DPH . 
  • cena poštovného (při platbě předem) do následujících zemí Česká republika od 15,01-30 kg je 224 CZK s DPH . 
  • cena poštovného (při platbe dobírkou) do následujících zemí Česká republika od 0-5 kg je 220 CZK s DPH. 
  • cena poštovného ( při platbě dobírkou) do následujících zemí Česká republika od 5,01-15 kg je 240 CZK s DPH . 
  • cena poštovného (při platbě dobirkou) do následujících zemí Česká republika od 15,01-30 kg je 266 CZK s DPH . 

 

 
 

Brokovnice Norinco Winchester 1887, Lever Action, cal. 12/70

Brokovnice Norinco Winchester 1887 - velmi pěkně zpracovaná brokovnice nabíjena pohybem napínací páky (lever action system). Prodej pouze na zbrojní průkaz!!!!!
Výrobce: Norinco
Kód:BR002
Záruka: 2 roky
Dostupnost
Na skladě: 2
Dostupnost: skladem
Prodej od 18 let Tenhle produkt Vám bude zaslán v případě prokázání dosažení věku 18 let.
Prodej od 21 let Tenhle produkt Vám bude zaslán v případě prokázání dosažení věku 21 let.
Vaše cena: 11.513,33 Kč bez DPH
13.816,00 Kč s DPH
Litujeme, produkt je ve Vaší zemi neprodejný.
Poslední kus. Brzy se vyprodá! Poslední 2 kusy. Brzy se vyprodá!
Potřebujete poradit? Tel. podpora: +421 917 961 386 Technická podpora: +421 917 961 386 Kontakty na team AFG

Elena Kozačková - fakturace, expedice

+421 387 499 230 +421 917 961 386

Mgr. František Gajdoš - otázky tykající se zbrani a střeliva

+421 387 499 230 +421 917 961 386

Martin Lobotka - reklamace

+421 387 499 230 +421 917 961 386

Popis

Velmi pěkně zpracovaná brokovnice nabíjena pohybem napínací páky (lever action system), známá iz filmu Terminátor s Arnoldem Schwarzeneggrem (tam trošku zkrácená). Kapacita zásobníku je 5 nábojů 12/70.

Možný pouze osobní odběr v naší prodejně v Slovenské republice na základě oprávnení vlastnit zbraň a s ním souvisejících dokumentů. Prosíme zákazníky, kteří nejsou občany SR, aby se o možnosti zakoupení tohto tovaru blíže informovali na emaily eshop@afg.sk a medzinárodní proces zakoupení zbraně Vám rádi vysvětlíme. 

Technické parametry


Otázka na prodávajícího


Komentáře zákazníků


Doprava a platby


avatar

Miroslav Ostrolucký

Dobrý deň,je možné z tejto brokovnice strieľať aj slugy?

...
avatar

AFG.sk

Dobrý deň, samozrejme.

...

Přidat komentář

...

Přidat reakci na komentář:

 
 

Brokovnice

Brokovnice jsou známé jako lovecké a sportovní zbraně, ale uplatňují se i ve vojenské nebo policejní výzbroji. Jedná se o ruční zbraň, jejíž asi nejtypičtějším znakem je hromadná broková střela. Může mít jednu hlaveň, ale v drtivé většině případů mají brokové zbrane dvě hlavně. Může se však klidně stát, že se setkáte i s takovou, která bude mít dokonce až tři. Kromě hlavně se brokovnice skládá také z pažby, předpažbí, pouzdra závěru a z drobného příslušenství jako je například úchytka řemene. Norinco winchester 1897


Podle toho, jak jsou hlavně uloženy, dělíme brokovnice na:

Jednušky - jednoranná brokovnice s jednou hlavní - tyto jsou vhodné zejména na delší cestování se zbraní. Jelikož mají jednoduchou a lehkou konstrukci, snadno je můžete přenášet i uložit.

Brokové "dvojky" - tímto názvem nazýváme brokovnice se dvěma hlavněmi, uloženými vedle sebe. Je to stará dobrá klasika mezi brokovnicemi, které důvěřuje drtivá většina myslivců.Brokové "kozlice" - tento typ má také dvě hlavně, jsou však uspořádány nad sebou. Vlastnostmi je téměř navlas podobná "dvojce" a výběr mezi těmito dvěma typy většinou závisí na osobní preference. 

Brokový "TROJÁK" - jak to již vyplývá z názvu, jde o brokové zbrane s hlavněmi uspořádanými do trojúhelníku. Tato zbraň je mimořádně účinná, ale vyskytuje se velmi zřídka. Mimo jiné má nepříliš praktickou hmotnost.

Lupara – zvláštním druhem brokovnice s upilovanou hlavní, původně pohotová zbraň sicilských pastevců na obranu proti vlkům. Pro svou nenápadnost se stala oblíbenou zbraní mafie, pro tento účel se nabíjela směsí broků, zvířecí srsti a soli, měla za úkol zabíjenému člověku způsobit co největší utrpení. Používala se na Sicílii k Vendetě (krevní msta) a v USA mezi mafiány italského (sicilského) původu.

Jednoranné

Opakovací - tyto budete znát zřejmě i když nejste odborník, jde totiž o "pumpovací brokovnice" a před každým výstřelem musíte posunem předpažbí brokovnici nabít

Samonabíjecí - většinou mají v zásobníku 3 až 8 nábojů


Brokovnice a jejich historie

Tyto "nekompromisní" zbraně se používají zejména v USA, kde je dodnes najdete jako "povinnou výbavu" téměř v každé domácnosti. Svou roli sehrály v občanských válkách právě v USA, kde je mezi prvními používali strážci pořádku na vybudování si respektu, co pro brokovnice nebyl i tak vůbec žádný problém. Později, shodou okolností znovu v USA, se vyskytly při krvavých přestřelkách v době, kdy v Americe začaly "úřadovat" a přicházet ve vlnách sicilští mafiáni. Do brokovnic začali vkládat speciální náboje se směsí koření, které způsobovaly obětem skutečně krutou bolest. Od té doby se brokovnice vyskytují i ve vojskách nebo v policejních sborech, vždyť proslulé jsou svou širokou využitelností. Při taktickém postupu se používá jako krycí zbraň a také se s její pomocí dají v případě potřeby násilně otevřít dveře.


Brokové kalibry

Označení kalibrů při brokovnici se trochu liší od ostatních. Zatímco u většiny zbraní znamená kalibr 12 to, že průměr hlavně je 12 mm, při brokovnici to je trošku jinak. Zde platí nepřímá úměra - čím je číslo větší, tím je průměr hlavně menší. Kalibr označuje, kolik koulí stejného průměru se odlije z jedné libry olova, takže například kalibr 16 znamená, že z libry olova se odlije 16 stejných koulí. Pro lepší orientaci se však tyto kalibry přepočítávají i do milimetrů. Nejčastěji vyskytujícím se kalibrem je 12, což představuje hlaveň o průměru 18,2 mm. Kromě tohoto čísla, nicméně při označení kalibru najdete ještě jedno, například 12/70, a to představuje délku nábojové komory v milimetrech.


Při výběru brokové zbraně byste ještě měli poznat, jaké má krytí. Jde o rozptyl broků, který se měří tak, že 3,5 mm broků vystřelí na vzdálenost 35 metrů a kolem středu zásahu se popíše kružnice o průměru 75 milimetrů. Následně se spočítají zásahy v tomto kruhu, a to se vydělí celkovým počtem vystřelených broků.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze